UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE PO 70 ROKU ŻYCIA
Firmy ubezpieczeniowe Concordia – Życie Plus zwykle w swojej ofercie posiada ubezpieczenie dla seniora, jednak niestety większość polis jest dostępnych dla osób do maksymalnie 60-65 roku życia. Dodatkowo, jeśli zawrze się taką umowę krótko przed 60 rokiem życie, zwykle taka polisa jest dla klienta bardzo niekorzystna. Wymogi zdrowotne są niestety jedną z większych barier, z powodu której część osób nie ma najmniejszych szans na owe ubezpieczenie. Jeśli umowę ubezpieczenia zawrze się stosunkowo późno, wysokość składek może okazać się naprawdę bardzo duża.

117210607-16.jpg

Najbardziej popularne produkty, które są przez znanych i cenionych ubezpieczycieli, które przedstawia ranking ubezpieczeń na życie są zwykle korzystne dla ludzi, którzy są młodzi. Powszechnie wiadomo, że im szybciej przystąpi się do ubezpieczenia, tym lepsze i bardziej korzystne okażą się jego warunki. Mimo sporej sumy ubezpieczenia zazwyczaj są składki są bardzo atrakcyjne. Co natomiast, jeżeli przegapi się owy moment, a nim się obejrzy minie okres, gdzie można zawrzeć dobrą, korzystną i atrakcyjną cenowo umowę ubezpieczenia?

Polisa dla seniorów może okazać się idealnym wyjściem z tej sytuacji jest zakup Macif – Acti GWARANT. Wtedy można wykupić indywidualne ubezpieczenia na życie. Za przykład ofert tego typu można spokojnie podać „Życie Direct”. Jest to produkt, który skierowany jest ku osobom, które mieszczą się w granicy od 18 do 85 lat. W tym przypadku badania lekarskie zazwyczaj nie są obowiązkowe.